Cesty domů 2 online

Seriál Cesty domů nás na televizních obrazovkách doprovází nějaký ten a rok a za tu dobu jsme prožívali osudy nejednoho hlavního hrdiny. Ne každý z nich se však dočkal svého happy endu. Mezi smutnými příběhy zvláště vyniká život Valerie. Tato dobrosrdečná lékařka onkologie nikdy neměla příliš štěstí, natož šťastnou ruku na volbu partnerů. Od svého manžela se dočkala akorát psychického nátlaku, jemuž bylo dost těžké odolávat. Postavit se na odpor ji pomohlo až seznámení s Danem. Zřejmě jako jediná v něm byla schopna vidět i dobro, pro ostatní to je jen ten psychopat, co terorizoval město. A to zrovna Valerii neulehčuje život. Manžel doslova hledá záminky, aby mohl Dana ponižovat a pokud možno ho vyprovokovat k něčemu neuváženému.

Během tohoto pošťuchování si Dan všímá dost zajímavého detailu, Marek je stejný jako on. Netrvá tak dlouho a vyšetřování sériových vražd vede k nečekanému rozuzlení. Pachatelem je jeden s policistů. I když u Marka to až tak velký šok není. Všichni kolegové někde v podvědomí tušili, že jejich kolega nepatří zrovna do světlého průměru. Pro Valerii tak přichází těžké období, kdy se musí nějak sžít s nálepkou manželka vraha. V těchto chvílích je nesmírně ráda za blízkost Dana, který navíc není proti si osvojit holčičku. Jen kdyby Valerii věděla, kam ji tato cesta dovede. S Romankou nebylo od počátku snadné pořízení, přesto se s ní nakonec stala svědomitá holčina. Avšak za svou odvahu zaplatila nejvyšší cenu.

Pro Valerii tak přišla další těžká rána. Smrt Romanky ji zlomila a nejspíše i vybudovala propast mezi ní a Danem. Ten se navíc poslední dobou začíná chovat dost podivně. Není tak divu, že Valerii začíná být sympatické nadbíhání šarmantního státního zástupce. Není tak pro ni až tak zdrcující, když si pro jejího dalšího muže přichází policie. Valerie zkrátka nikdy neměla štěstí na mužský, a jak ukáže čas, ani Hynek nebyl zrovna tou nejlepší volbou. Další útrapy a snad i trochu toho zaslouženého štěstí můžeme sledovat v seriálu Cesty domů online. Ty snad Valerii konečně dovedou k opravdové lásce. Je však otázka, zda se ji nakonec nepostaví do cesty nějaká nepřekonatelná překážka a neskončí jako všechny předešlé, v slzách.