Comeback ke shlédnutí

Prázdniny jsou časem, na nějž se děti a de facto i dospělý těší celý rok. Venku svítí sluníčko a nadchází čas dovolených. Jediný, kdo v této době může truchlit je milovník televizních seriálů, které si dávají svou pravidelnou letní přestávku. Takovou malou náplastí je tak návrat výtečného sitkomu Comeback, v jehož podání se můžeme podívat na běžné životní povinnosti s nadměrnou špetkou nadhledu. Tento seriál nás seznamuje s osudy rodiny Pacovských, jenž ani zdaleka nezapadá do průměru. Přeci jen bývalá popová hvězda, zatvrzelý metalák a dospívající dcera starající se tyhle dva, nepatří zrovna do vzoru standartní rodiny. Ale to ani nebyl záměr tvůrců seriálu. Comeback je originální právě pro svůj osobitý pohled na věci běžného života.

To platí i o epizodě, v níž se Ozzák podruhé narodil. Chvilka spánku při vaření buřt guláše se mohla zvrtnout tragédii. I když podle Tomáše se o tragédii jednalo, jelikož právě přišli o poslední hrnec a jemu nezbývá nic jiného, než koupit novou sadu. A to pokud možno lacino a výhodně. Není proto od věci vyrazit na nějakou tu prodejní akci a při té příležitosti si najít i nové kamarády. To Ozzák požár v bytě bere jako znamení osudu. První, co viděl po probuzení z bezvědomí, byla překrásná hasička Majka. Do té se okamžitě bezhlavě zamiloval a není nic, co by ho mohlo zastavit v tom ji zase vidět. Ozzák tak přímo vyhledává nebezpečí, aby byl přítomen jejímu zásahu.

Nad tím, co se děje doma Iva jen nevěřícně krutí hlavou. Strejda podpaluje kontejnery, otec pro změnu vysedává s důchodci na lavičce. Oba dospělí se chovají dost podivně, což má ale i své výhody. Senilní Tomáš tak nějak podrobněji neřeší její akce s přáteli a tak se konečně dostane i na akce doposud zapovězené. A snad by mohl projít i ten czechtech. I když s Lexou v zádech je to dost nejisté. Ono potom stačí koupit špatně lístky na vlak místo víkendu plného hudby tu je víkend plný vyšívání. A něco takového se může stát snad opravdu jen v tomto seriálu. Comeback online zkrátka srší nápady, které zaručeně pobaví každého diváka.